Je winkelmandje is momenteel leeg
Prijs per deelnemer
Voeg het aantal gewenste deelnemers toe.
Voor de liefhebbers van unieke items is er de Julia jas, kort of lang. Het is net een trendy karatevest waarbij de halslijn, zoom en riem bestikt zijn met 5 rijen stiksels. De zijsplitten geven er een elegante touch aan. Wie toch liever eentje maakt in een dromerige kaftan stijl kan het patroon verlengen tot de gewenste lengte.
Je kan de Julia jas maken in een stugge stof, zoals een jeans, een jacquardweefsel, ... Je zal een 'kimonojasje' krijgen dat 'staat'. Je kan echter ook een soepelvallende stof gebruiken, zoals een viscose, double gauze, ... Dan krijg je eerder een 'kimonoblousje'.
Indra Bervoets loodst je met enthousiasme en tonnen geduld doorheen het naaiproces! Na 2 avonden ga je naar huis met nieuwe vaardigheden en een unieke kimono.
Wanneer:
dinsdagavond 20 & 27 mei 2025 van 19u tot 22u.
Inclusief:
Exclusief:
Voorkennis: We verwachten dat je goed vertrouwd bent de naaimachine. Je knipt thuis de patroondelen uit de stof.
Inschrijven kan hier of in de winkel. Je bent definitief ingeschreven eens je betaling werd uitgevoerd. Daarna ontvang je van de docent wat extra informatie. Opgelet! Het inschrijvingsgeld wordt niet terugbetaald bij annuleren of afwezigheid, tenzij we nog iemand vinden om je plaatsje in te vullen. Bij onvoldoende inschrijvingen behouden wij ons het recht om de workshop te annuleren.